„Kodowanie na dywanie. W przedszkolu”…moja najnowsza książka

Wprowadzaniem kodowania do przedszkoli i szkół zajmuję się już kilka lat. Na swoim koncie mam kilka książek poświęconych temu zagadnieniu. Dziś w Wasze ręce oddaję kolejną, tym razem skupioną typowo na nauce kodowania w przedszkolu. Wiek przedszkolny jest mi szczególnie bliski. Na stanowisku nauczycielki przedszkola przepracowałam kilkanaście lat i właśnie w przedszkolu zaczęła się moja przygoda z kodowaniem.

W książce znajdziecie zbiór inspiracji, dokładnie opisane aktywności przypisane do konkretnych grup wiekowych. Wystarczy je „wziąć” i wprowadzić do swoich zajęć. W publikacji tłumaczę też krok po kroku jak wytłumaczyć najmłodszym podstawowe pojęcia dotyczące kodowania, kiedy wprowadzać strzałki kierunkowe, kiedy obroty, kiedy pętle. Podpowiadam jak uniknąć najbardziej typowych błędów, żeby przejść przez zajęcia z kodowania bezproblemowo i czerpać z nich taką samą radość jak dzieci.

Aktualnie książkę można dostać w przedsprzedaży, z wyjątkowo przyjaznym rabatem na start (ta cena niestety już się nie powtórzy). Wszystkie książki zakupione w przedsprzedaży będą zawierały ode mnie dedykację.

Książka dostępna jest tu⬇️
https://edu-sense.com/pl/dla-przedszkoli/ksiazka-kodowanie-na-dywanie-w-przedszkolu

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *