Dzień Ziemi…puzzle offline i online

Dzisiaj przychodzę do Was z małą propozycją, którą możecie wykorzystać między innymi na zajęciach nawiązujących do Dnia Ziemi. Będą to kolorowe puzzle przygotowane na trzech poziomach trudności. Znajdziecie wersję tradycyjną offline, do układania na macie do kodowania lub na dywanie i wersję online zrobioną w genially.

Puzzle do układania na macie do kodowania…

Zaczniemy od wersji tradycyjnej, przygotowanej do układania na macie do kodowania. Możecie pobrać puzzle składające się z 9, 25 lub 100 elementów. Wymiar pojedynczego puzzla w dwóch pierwszych wersjach to 8 centymetrów na 8 centymetrów. Ten rozmiar idealnie pasuje do mat mojego autorstwa (mata Kodowanie na dywanie 100 na 100 i mata Kodowanie na dywanie 50 na 55). Trzecie wersja, czyli wersja składająca się ze 100 elementów pasuje do tej mniejszej maty, czyli Kodowanie na dywanie 50 na 55, a wymiar jednego elementu to ok. 4 centymetry na 4 centymetry.

Wszystkie wersje puzzli pobierzecie klikając w link⬇️

https://drive.google.com/drive/folders/1dChU2DLcL5DdDFjydvLszg0IScISyPbb

Moje maty do kodowania, widoczne na poniższych zdjęciach znajdziecie tu (w fioletowej zakładce Kodowanie na dywanie)⬇️

https://edu-sense.com/pl/dla-przedszkoli#kodowanie-na-dywanieA może wersja interaktywna…

Jeśli lubicie pracę na tablicach interaktywnych lub tabletach, to powinna wam się spodobać wersja zrobiona w genially. Wystarczy kliknąć w poniżsy link i już można układać puzzle.
https://view.genial.ly/643c09ad43557a00175d5ae7/interactive-content-dzien-ziemi-puzzle-by-anna-swic

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *