Warsztaty…webinary…kursy…stacjonarne…online…

Warsztaty…webinary…kursy…stacjonarne…online…
Wakacje w pełni…ale coraz więcej osób pyta już o warsztaty, szkolenia, kursy…o aktualną ofertę…
Oferta jest dość szeroka, wróciłam do szkoleń stacjonarnych (co mnie bardzo cieszy), poszerzyliśmy też ofertę online.
Poniżej postaram się przybliżyć większość możliwości, dodatkowo każdy warsztat może zostać dopasowany do potrzeb konkretnej placówki, więc jeśli szukacie Państwo konkretnego szkolenia, to proszę napisać maila na: kodowanienadywanie@gmail.com i przygotuję dedykowaną ofertę specjalną.
Szkolenia online…
Jeżeli szukają Państwo szkoleń online, to mogę zaproponować prowadzone na żywo webinary (dostępne są też nagrania tych, które już się odbyły), kursy online oraz zamknięte, prowadzone na żywo warsztaty online.
Webinary…
Webinary prowadzę wspólnie z Rafałem Mitkowskim. Każdy webinar trwa 2,5 h zegarowej. Webinary prowadzone są w dość luźnej atmosferze, uczestnicy jednocześnie widzą prowadzących i prezentację, mają też możliwość kontaktowania się z nami w czasie rzeczywistym za pośrednictwem czatu.
Najbliższe webinary, na których spotkamy się z Państwem na żywo:
Tematy webinarów wybraliśmy kierując się opublikowanymi przez MEN kierunkami realizacji polityki oświatowej państwa na rok 2020/2021. Uczestnicy webinarów otrzymają certyfikat, materiały powebinarowe w formie dokumentów pdf oraz dostęp do zamkniętej grupy Facebook dedykowanej uczestnikom naszych szkoleń.
Dostęp do nagrań webinarów, które już się odbyły:
Uczestnicy otrzymają dostęp do nagrań webinaru, certyfikat, materiały powebinarowe w formie dokumentów pdf oraz dostęp do zamkniętej grupy Facebook dedykowanej uczestnikom naszych szkoleń.
Kursy online…
Kursy online, to materiał szkoleniowy (nagrania plus opisy), do którego mogą Państwo sięgnąć w dowolnym momencie. Podczas kursu uczestnicy pracują w swoim tempie, mogą wielokrotnie wracać do przerobionego już materiału. Kursy prowadzę wspólnie z Rafałem Mitkowskim.
Uczestnicy otrzymują dostęp do kursu, certyfikat oraz dostęp do zamkniętej grupy Facebook dedykowanej uczestnikom naszych szkoleń,
Warsztaty online dedykowane…
Warsztaty zamknięte dla konkretnej grupy nauczycieli, prowadzone przeze mnie, realizowane za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Tematyka i czas trwania warsztatów negocjowane są każdorazowo indywidualnie (kodowanienadywanie@gmail.com).
Proponowane tematy:
Kodowanie na dywanie
Robotyka w edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej
Kodowanie na dywanie jako innowacja pedagogiczna
Narzędzia TiK w pracy nauczyciela przedszkola/szkoły
Scratch Junior bez tajemnic
Scratch 3.0 łatwiejszy niż myślisz
Szkolenia stacjonarne…
Z ogromną radością powróciłam do warsztatów stacjonarnych. Warsztaty otwarte prowadzę w mniejszych, bardziej kameralnych grupach. Wybierając sale kierujemy się bezpieczeństwem uczestników, przestrzegamy wszystkich wymogów sanitarnych.
Warsztaty otwarte 4h
Warsztaty 4h prowadzę wspólnie z Rafałem Mitkowskim. Uczestnicy biorą udział w 2 h warsztacie z Kodowania na dywanie prowadzonym przeze mnie i 2h warsztacie z robotyki prowadzonym przez Rafała. Na ten moment zaplanowane mamy warsztaty na wrzesień i początek października. Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku większej liczby uczestników z jednej placówki, obowiązują rabaty.
We wrześniu odwiedzimy następujące miasta:
W październiku na ten moment uruchomiliśmy zapisy na warsztaty w:
Warsztaty otwarte 8h „Programowanie łatwiejsze niż myślisz”
We wrześniu warsztaty 8h „Programowanie łatwiejsze niż myślisz” odbędą w  Rzeszowie 26.09.2020, w planach są kolejne miasta, ale to już w październiku. Warsztaty prowadzę wspólnie z Rafałem Mitkowskim. Każdy uczestnik bierze udział w części poświęconej pracy na macie do kodowania, części na której pracujemy z robotami oraz części, na której pracujemy z wykorzystaniem aplikacji.
Warsztaty otwarte 8h „Kodowanie nie tylko na dywanie” u mnie w Lublinie
We wrześniu, do siebie, do Lublina na 8h warsztaty zaproszę Państwa 2 razy: 05.09.2020 i 19.09.2020. Te warsztaty prowadzę sama. Liczba miejsc jest niewielka, więc warto pospieszyć się z zapisami. Na warsztatach omawiamy aktywności na matach do kodowania, pracujemy z robotami i z wykorzystaniem aplikacji.
Warsztaty zamknięte dedykowane
Warsztaty stacjonarne dla zamkniętej grupy nauczycieli. Prowadzę je zawsze osobiście, nie zatrudniam dodatkowych trenerów. Warsztaty można zamówić mailowo: kodowanienadywanie@gmail.com
Poniżej opis i cennik warsztatów
Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Warsztaty…webinary…kursy…stacjonarne…online…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *