Nasze szkolenia…w wersji online

Certyfikowane kursy online…
Szkoleniami nauczycieli zajmuję się już kilka lat…kodowaniem jeszcze odrobinkę dłużej…do tej pory  przeprowadziłam kilkaset warsztatów dla Rad Pedagogicznych, a wspólnie z Rafałem (Rafał Mitkowski – prezes EduSense) przeszkoliliśmy na warsztatach otwartych tysiące nauczycieli. Teraz zapraszamy Państwa na nasze certyfikowane kursy online.
Jak wygląda taki kurs? Kurs składa się z filmów instruktażowych, opisów aktywności i zdjęć. W dogodnym dla Państwa terminie, w tempie dopasowanym do możliwości uczestników, krok po kroku poznają Państwo tajniki wprowadzania dzieci w świat kodowania. W momencie zakupu kursu otrzymują Państwo do niego roczny dostęp, więc w każdym momencie można wrócić do przerobionych już treści. Na kursie skupiamy się na praktyce i konkretnych propozycjach oraz metodyce prowadzenia zajęć z kodowania.
Na ten moment dostępne są dwa kursy online: „Kodowanie na dywanie i programowanie robotów Ozobot”, „Zaczynamy programować. Scratch Junior i nie tylko”. W trakcie przygotowania jest kurs „Kształtowanie kompetencji kluczowych z wykorzystaniem maty do kodowania i robotów edukacyjnych”
Certyfikowany kurs online „Kodowanie na dywanie i programowanie robotów Ozobot”
Nasze najbardziej typowe i najbardziej lubiane przez uczestników szkolenie przenieśliśmy do świata online. Razem z Rafałem pokazujemy jak można wykorzystywać matę do kodowania „Kodowanie na dywanie” i roboty Ozobot na zajęciach dydaktycznych w przedszkolach i szkołach. Pojawiają się takie aktywności jak „Sudoku na obrazkach” i „Sudoku na kolorach”, „Obrazek w instrukcji słownej ukryty”, „Przesuwanka kodowanka”, kilka gier matematycznych, wieże z kubeczków…no i oczywiście pojawi się tworzenie kodu przy pomocy symboli graficznych.
W trakcie kursu zobaczą też Państwo jak rozpocząć pracę z robotami, w jakiej kolejności wprowadzać kody, z jakich tras korzystać na różnych edukacjach. Zobaczą Państwo również, że platforma ozoblockly wcale nie jest trudna.
Kurs dostępny jest tu:
Certyfikowany kurs online „Zaczynamy programować. Scratch Junior i nie tylko”
Podczas trwania tego kursu przeniesiemy Państwa w świat aplikacji do nauki kodowania…przyjaznych aplikacji pokazanych w przyjazny sposób, zrozumiały nawet dla osób, które nigdy nie miały styczności z kodowaniem. Na kursie krok po kroku pokażę jak działa, jakie możliwości ma Scratch Junior, oraz jak możemy go wykorzystać na zajęciach zintegrowanych. Przedstawię Państwu również aplikację Lightbot Hour. Rafał przedstawi natomiast Games OzoBlockly. Jest to aplikacja, w której gracz przechodzi kolejne poziomy uprzednio tworząc prawidłowy skrypt według podanych w zadaniu warunków.

Kurs dostępny jest tu:
Zaczynamy programować. Scratch Junior i nie tylko

Certyfikowany kurs „Kształtowanie kompetencji kluczowych z wykorzystaniem maty do kodowania i robotów edukacyjnych”

Ten kurs, to będzie nasza „perełka”. Mata do kodowania, krążki kompetencje kluczowe, dwa roboty edukacyjne
…i każda kompetencja kluczowa dokładnie omówiona. Kurs ruszy niedługo po świętach…
Gdyby mieli Państwo jakieś pytania to chętnie służę pomocą:
Anna Świć
Tel: 600 323 437
mail: kodowanienadywanie@gmail.com
Serdecznie zapraszamy?

Kategorie: kodowanie na dywanie kubeczki Kurs online lightbot hour mata do kodowania Ozoblockly Ozobot Scratch Junior warsztaty

2 odpowiedzi na “Nasze szkolenia…w wersji online”

  1. Avatar for Anna Świć Anonimowy pisze:

    Dzięki!

  2. Rewelacyjne kursy. Dzieci powinno się szkolić już od najmłodszych lat – programowanie rozwija umysł tak szybko, że trudno czasami się zorientować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *